EADV Congress

17-20 september 2025
Parijs, Frankrijk

Het EADV-congres 2025, georganiseerd door de European Academy of Dermatology and Venereology, is een toonaangevend evenement voor professionals in de dermatologie en venerologie. Het congres biedt een uitgebreid wetenschappelijk programma met meer dan 170 sessies, waaronder plenaire lezingen, workshops en debatten over de nieuwste ontwikkelingen en uitdagingen in het veld. Dit evenement is een unieke gelegenheid om waardevolle connecties te maken, kennis uit te wisselen en inzicht te krijgen in de nieuwste doorbraken in onderzoek en klinische praktijk. Sluit je aan bij een gemeenschap van dermatologen, onderzoekers en andere professionals voor een inspirerende en leerzame ervaring.

Lees meer over dit evenement via de onderstaande knop.

Ontmoet ons op dit evenement

Ontmoet onze collega’s op dit evenement. Dit is een goed moment om elkaar te ontmoeten of zelfs weer eens bij te praten, ideeën uit te wisselen en ontdekken wat wij nog meer doen. We kijken ernaar uit u te zien op dit evenement.

Clinical Trial Start-up Specialist

Peter Jongste

Clinical Trial Start-up Specialist

Ontmoet onze Clinical Trial Start-up Specialist

Peter vervult een belangrijke rol bij het opzetten en uitvoeren van klinische onderzoeken binnen Brain Research Center. Dit evenement biedt een uitstekende gelegenheid om direct in contact te komen met onze specialist, die verantwoordelijk is voor het coördineren van start-up activiteiten en het garanderen van een soepele en efficiënte start van klinische studies. Stel uw vragen, deel uw ideeën en ontdek hoe we samenwerken met onze klanten om succesvolle klinische onderzoeken te realiseren. We kijken ernaar uit u te ontmoeten tijdens de World Vaccine Congress op 13-16 oktober. Tot dan!

Stuur e-mail
LinkedIn

Clinical Trial Start-up Specialist

Laura Bruins

Clinical Trial Start-up Specialist

Meet Our Clinical Trial Start-up Specialist

Our specialist plays a vital role in the setup and execution of clinical trials at Brain Research Center. This is a great opportunity to engage in a personal conversation with our expert, who is responsible for coordinating start-up activities and ensuring a smooth and efficient launch of clinical studies. Ask your questions, share your ideas, and discover more about how we collaborate with our clients to achieve successful clinical trials. We look forward to meeting you at the EADV Congress from September 17–20. See you there!

Email
LinkedIn